• Iść za głosem swojego serca - rozmowa z Agnieszką Musiał

  • Podobna do tej, która śpiewa o poranku - Agnieszka Beszłej i Guadalupe

  • Ze służbą jej do twarzy

  • Sceny Miłości - rozmowa z Magda.leną Frączek

  • Na miłość nie trzeba zasłużyć – rozmowa z Małgosią Hutek

  • Mieć misję - wywiad z Elą Jakubek

  • Żyć w ciekawych czasach - rozmowa z Julią i Grzegorzem Kopalami

Copyright 2018 - Custom text here

4xP, czyli Profesjonalizm, Pasja, Pieniądz i Pan Bóg - jak to poukładać?

4xP 2017 plakat mn

 

W Kamieniołomie w parafii św. Józefa Kraków-Podgórze 14 prelegentów – dziennikarzy, aktorów, przedsiębiorców, muzyków – opowiedziało o 4xP w praktyce, czyli jak w ich dziedzinie wygląda podejście do pieniądza, profesjonalizmu i pasji oraz na którym miejscu powinien być Bóg, by wszystko było na swoim miejscu.

Czytaj więcej: 4xP, czyli Profesjonalizm, Pasja, Pieniądz i Pan Bóg - jak to poukładać?

Niebanalne Dni, niebanalne historie

  

     Co może się zdarzyć, kiedy wyjdzie się ze swojej strefy komfortu, zgodzi się na to, by przestać planować i zacznie się uważniej patrzeć, słuchać i ufać? Tych historii w innych mediach nie przeczytacie - działy się często gdzieś obok, w ciszy, w spotkaniu, w zaskoczeniu, w obdarowaniu.

papiez1

Czytaj więcej: Niebanalne Dni, niebanalne historie

Jesienno-zimowy motywator

Gdy brak słońca daje się we znaki muzyka rzuci trochę światła i rozświetli ciemne wieczory. Oto, co wyśpiewają dla Ciebie polscy wykonawcy, by zmotywować Cię do życia.

motywator

Czytaj więcej: Jesienno-zimowy motywator

Artysta ogarnięty

Czy osoba twórcza musi równocześnie być człowiekiem spóźnialskim, niesłownym i humorzastym? Czy słysząc „będę za 2 minuty” musimy w domyśle dodawać „za 2 ASP albo 2 AMuz minuty”? I czy rozmowa z artystą powinna trwać maksymalnie kwadrans, gdyż potem istnieje zagrożenie, że bezpowrotnie zgubisz się w jego świecie, bo mapy tego świata nikt jeszcze nie narysował?

artysta

Czytaj więcej: Artysta ogarnięty

Cisza i dialog

Cisza i dialog to dwa zjawiska przeplatające się wzajemnie. Raz występuje jedno, raz drugie. Ale to nie znaczy, że cisza jest przerwą w komunikacji, bo jak twierdzą niektórzy naukowcy – nie można nie komunikować, nawet cisza niesie ze sobą komunikaty. Każde słowo, jak i gest oraz jego brak ma znaczenie.

cisza1

Czytaj więcej: Cisza i dialog

f t y