• Iść za głosem swojego serca - rozmowa z Agnieszką Musiał

  • Podobna do tej, która śpiewa o poranku - Agnieszka Beszłej i Guadalupe

  • Ze służbą jej do twarzy

  • Sceny Miłości - rozmowa z Magda.leną Frączek

  • Na miłość nie trzeba zasłużyć – rozmowa z Małgosią Hutek

  • Mieć misję - wywiad z Elą Jakubek

  • Żyć w ciekawych czasach - rozmowa z Julią i Grzegorzem Kopalami

Copyright 2023 - Custom text here

4xP 2018: Profesjonalizm, Pieniądz, Pasja i Pan Bóg - jak to poukładać?

infografika 4xP 2018

Ile jesteś w stanie zainwestować w przemianę swojego życia? Ile czasu, pieniędzy, zaangażowania? A jak wiele chciałbyś zmienić? Słyszymy o spektakularnych i natychmiastowych nawróceniach, ale czy to codzienność? Może przemiana Twojego życia ma się zacząć od Twojego kroku - od zmiany nawyków? Może czas już przestać czekać, aż coś się stanie samo i zadziałać samemu?

Zapisz się

 

Dołącz na Facebook

 


Czasem impulsem do zmiany jest podjęcie terapii, czasem życiowy upadek, strata, czyjeś poruszające słowo, czasem sytuacja życiowa zmusza nas do reorganizacji i przewartościowania dotychczasowego życia.

Nie musisz czekać, aż coś się wydarzy - możesz wziąć sprawy w swoje ręce dzisiaj. Posłuchaj świadectwa ludzi, którzy spotkali Boga, zaufali i dzięki temu spełnili swoje marzenia, a teraz inspirują i pomagają innym odkrywać swoją ścieżkę, realizować pragnienia, tworzyć trwałe relacje, mądrze dbać o finanse, poznawać Pana Boga.

4xP to czas słuchania i spotkania, inspirowania się i poznawania ludzi o podobnych wartościach, czas modlitwy i rozmowy z drugim. To okazja, by w tym Wielkim Poście zadać sobie najważniejsze pytania:
- po co zostałem stworzony?
- ‎co zostawiam po sobie ludziom?
- ‎czy jestem we właściwym miejscu, czy robię to, do czego mam największy talent?
- ‎jak to robić, by realizować talenty i mieć finansów pod dostatkiem?
- ‎w jaki sposób zarządzać finansami, by ich stale przybywało i by zachować czyste sumienie?
- ‎kto tak naprawdę jest moim pracodawcą?
- ‎jak tworzyć i dbać o relacje, by mimo niedoskonałości każdego z nas były one trwałe?
- ‎co takiego mam w sobie, co mogę dać drugiemu?
- ‎jak wspierać bliskich jako przyjaciel, mąż, żona, jak prowadzić jako lider, ojciec, mama, menadżer?
- ‎jak usłyszeć Pana Boga i iść z Nim każdego dnia?
- ‎czy w dzisiejszym świecie wiara jest sprawą prywatną, czy można głośno mówić o Bogu?
- ‎i co powinno być na pierwszym miejscu?

W odpowiedzi na te wszystkie pytania powstała Konferencja "4xP: Profesjonalizm, Pieniądz, Pasja i Pan Bóg:- jak to poukładać". W tym roku odbywa się już po raz trzeci. Przyjrzymy się podczas niej naszemu powołaniu, naszej misji i temu, co po sobie zostawiamy.

24 marca 2018, sobota, Kamieniołom św.Jana Pawła II w Krakowie (Podgórze), godz.10:00-19:30, koszt 99zł i mniej, a można wejść nawet za darmo (zniżki małżeńskie, studenckie, grupowe i sponsorskie - zobacz w formularzu: https://goo.gl/forms/u5mA6BGnkAHeD11r2)
Spotkania z gośćmi, świadectwa, konferencje, Eucharystia, spotkanie w mniejszych grupach, uwielbienie, możliwość spowiedzi, możliwość kupienia obiadu na miejscu.

Kto będzie z nami?

- JASIEK MELA - podróżnik, prezes Fundacji Poza Horyzonty, najmłodszy zdobywca 2 biegunów - opowie o spełnianiu marzeń oraz o skutecznej pomocy innym
- MARCIN JAKIMOWICZ - redaktor Gościa Niedzielnego, autor m.in. Radykalnych - opowie o swojej drodze zawodowej i pasji spotkań z drugim człowiekiem
- MACIEJ GNYSZKA - twórca Towarzystw Biznesowych, przedsiębiorca, fundraiser, autor "Katolickich miliarderów" - opowie o temacie finansów w życiu, o tym, czy można dużo zarabiać i równocześnie wierzyć
- MARCIN KONIK-KORN - współwłaściciel Kliniki Małżeńskiej, prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego, współwłaściciel firmy architektoniczno-inżynieryjnej SL Project - opowie o moralności pieniądza i o tym, jak mądrze pracować
- EMILIA I ŁUKASZ IŻYKOWIE - współorganizatorzy Festiwalu Strefa Chwały, członkowie Stowarzyszenia Pro-Misja, prowadzący Kursy Małżeńskie - opowiedzą o tym, jak budować trwałe relacje
- MAŁGORZATA DĄBROWSKA - przedsiębiorca, inwestor, trener, doradca, manager, twórca Boskiego Biznesu, zaangażowana w Duszpasterstwo Przedsiębiorców Talent i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich - opowie o tym, jak mądrze pozyskiwać i dysponować pieniędzmi, jak walczyć o swoje i zwyciężać, robiąc przy tym dobro i motywując innych do działania


Obserwuj wydarzenie, będziesz na bieżąco: https://www.facebook.com/events/147462595932964/


Jeśli pragniesz zmiany - nie odkładaj jej na później!
Zapisz się już dziś: https://goo.gl/forms/u5mA6BGnkAHeD11r2
Przyjdź z otwartym sercem i umysłem, słuchaj, pytaj, poznawaj, przeżywaj, dziel się, wykorzystaj ten dzień w 100% i niech to będzie impuls do trwałej zmiany choć jednego ważnego aspektu Twojego życia.

A jeśli uważasz to wydarzenie za wartościowe, zaproś na nie przyjaciół (im większą grupą się zapiszecie, tym większą zniżkę otrzyma każdy z Was).
Przekaż informację o Konferencji swoim znajomym, zaproś i zabierz ze sobą tych, którym trudno samym zrobić pierwszy krok, może ktoś z nich właśnie tego teraz potrzebuje.
Niech dobro się szerzy!

Niebanalni.pl
http://niebanalni.pl/

 

f t y